סדרת קונצרטים בסלון

mr 12 43 סדרת קונצרטים בסלון
לראשונה בטבעון: סדרת קונצרטים בסלון

"מפגשים מהסוג התרבותי ביותר" "הזדמנות נדירה לגעת בצלילים",
"קונצרט קרוב קרוב" "הצלילים בסלון פשוט עטפו אותנו……"

אלו רק חלק מהתגובות החמות שזכו האמנים והמארחים בפרויקט "הרכבים בסלון" בו ארחו ארבע משפחות מקרית טבעון, ארבעה קונצרטים בסלון ביתם.

ביום שישי האחרון אחרי ארוחת ליל שבת הצטופפו ובאו עשרות מתושבי קרית טבעון וזכו לשמוע קונצרטים איכותיים באווירה ביתית. המשפחות המארחות קליין, כרמל, ליבוביץ ומיכל קליין פתחו את בתיהם, הכינו כיבוד טעים בשילוב פונץ' חם וזכו לפירגון של תושבים שוחרי מוזיקה שחלקם הגדול הגיעו לביתם בפעם הראשונה.

בין האורחים המוזיקאליים אפשר היה למצוא את אמן הגיטרה אייל לבר שזכה לתשואות רמות על קטעי הנגינה הוירטואוזים בסגנון השוריניו, הסמבה והפלמנקו. ובהמשך הוא ארח את נגני אנסמבל הגיטרות מהקונסרבטוריון. שלישיית שיח אבריק – טלי דגן, אורי ביתן, וטל פדר הופיעו בשירי זמרות הג'אז בפני קהל רב שהצטופף בסלון משפ' כרמל שנהנו מכל רגע. הזמרת יהלי תורן והפסנתרנית עירית רמון השמיעו משירת ספרד וזכו לחיבוק חם ואוהב של הקהל הרב בסלון של משפ' קליין. נגני החוג הקאמרי ניגנו יצירות מתקופות שונות ממש כמו בתקופות עתיקות כאשר נהגו לארח נגנים בסלון הבית לרגל אירועים מיוחדים.

השילוב המנצח של אירוח לבבי וקונצרט בסלון הבית הוא פרויקט ראשוני במסגרת ימי המוזיקה בקריה שעפ"י התגובות הוא התחלה של משהו טוב ורחב הרבה בהיקפו.

חזי פלד מנהל הקונסרבטוריון ופסטיבל ימי המוזיקה סיכם את ההתרחשות המוזיקלית הקהילתית בסיפוק רב וציין לטובה את שיתוף הפעולה עם אגף הקהילה ברשת המתנסים קרית טבעון .

בתמונה- הזמרת טלי דגן בבית משפחת כרמל.

סגור לתגובות.