לפגוש את היוצר בטבעון – חיבורים מחופצים

mr 12 45 לפגוש את היוצר בטבעון   חיבורים מחופצים
קרמיקאים מכל רחבי הצפון הגיעו לסדנא של הקרמיקאית אפרת איל, שהתקיימה במבשלה לאומנויות הקרמיקה של רשת המתנ"סים טבעון.
סדנת אומן- "חיבורים מחופצים" בהנחיית הקרמיקאית אפרת איל, התקיימה לאחרונה במבשלה לאומנויות הקרמיקה של רשת המתנ"סים בטבעון. למשתתפים הרבים שהגיעו מכל רחבי הצפון, הדגימה האומנית את טכניקת העבודה האופיינית לה ביצירת תבניות גבס מחפצים מוכרים.
אפרת היא בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית של האקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל בירושלים. היא מעידה על עצמה כמי שאוהבת בעיקר לעבוד עם תבניות גבס וחומר יציקה. איל השתתפה בתערוכת יחיד ובתערוכות קבוצתיות בארץ ובעולם.
mr 12 44 לפגוש את היוצר בטבעון   חיבורים מחופצים
איל עברה עם משפחתה מירושלים לגליל המערבי לפני כ- 10 שנים, ומזה כ-8 שנים מתגוררת ועובדת בסטודיו הפרטי שלה במצפה הילה. כמו כן, עבדה כשנתיים כמעצבת זכוכית במפעל "אנדריאס מאייר" בתפן. בסטודיו מפסלת בעיקר בחומר קרמי, וכן, משתמשת בעבודתה בטכניקות ובחומרים מגוונים.
משתתפי הסדנה שהגיעו למבשלה מכל הצפון, נהנו מהרצאה מעניינת על העבודות של האומנית והתנסו בטכניקת עבודתה.
במפגשים מעין אלה מתאפשר לפגוש את האומנים העובדים בחומר, להכיר את עבודתם וללמוד ולהתנסות בדרכי העשייה שלהם. "אנו רואים חשיבות רבה שב"מבשלה לאומנויות הקרמיקה", יתקיימו מפגשים מסוג זה, הם מקדמים ומעשירים את היצירה של העוסקים בחומר" אומרים צוות המרכז.
מלבד סדנאות אומן ושריפות רקו, מתקיימים במבשלה קורסים וחוגים שנתיים בפיסול וקדרות בהנחיית מורים בוגרי "בצלאל" ותערוכות מתחלפות לאומנות וקרמיקה בגלריה.

סגור לתגובות.