הטבע של טבעון בשיאו

mat 2 5 הטבע של טבעון בשיאו
כ2000 איש באו לחגוג את הטבע, באירוע שבת בטבע המסורתי של רשת המתנסים ק.טבעון.

מאות משפחות מטבעון והסביבה, נטלו חלק באירוע שבת בטבע שהוביל אגף קהילה של רשת המתנסים בקרית טבעון. האירוע התקיים בשבת האחרונה, בשמורת האלונים בסמוך לבסמת טבעון. את הבאים להפנינג טיולי המשפחות, קידם מזג אויר אביבי, נוף נפלא, המון ירוק ופריחה משגעת של מגוון פרחים במגוון צבעים.
mat 2 2 הטבע של טבעון בשיאו
בין המטיילים הרבים שהגיעו לחגוג את הטבע ניתן היה לראות את ראש מועצת טבעון דוד אריאלי, חברי מועצה ומכובדים אחרים תושבי טבעון שהגיעו לאירוע הוזמנו ליהנות מטיול בשבילי השמורה, אשר במהלכו חיכו להם ״הפתעות נעימות״ בדמות תחנות פעילות בטבע.

בינות לרקפות, הכלניות ולניחוח הפריחה המשכר, הוזמנו מטילים להינות מנגינת סיטאר של רן גרסון. בפינה אחרת ילדים והורים האזינו לסיפורים על עצים ופרחים,שסיפרה שרון אביב. חוגי הסיור של קק״ל שהיו שותפים באירוע, הפעילו את המטיילים בבישולי שדה, טיפוס על חבלים והדריכו והסבירו אודות הצמיחה והפרחים בשמורה.

בפינה אחרת לאורך המסלול הוזמנו הבאים להתמזג עם הטבע בריקוד חופשי בהדרכת יובל דרור, וכן להינות מתצפית ומשחקי ניווט.

בשיאו של האירוע התקיים מופע מוסיקלי בטבע ״מרסלו נאמי- דואט״ בהשתתפות אומן הגיטרה הבינלאומי- מרסלו נמי ונגן כלי ההקשה נועם לנדסמן, אשר הנעימו במופע מלא צלילים ומקצבים.
mat 2 3 הטבע של טבעון בשיאו
"זה מאוד מרגש לראות בכל שנה תושבים כה רבים הבאים לחגוג את החיבור לטבע והסביבה" סיכמה אילנה אפללו פרץ מנהלת אגף קהילה "רואים שלתושבים חשוב לציין את החשיבות של השמירה על אזורי סביבה טבעית בסביבתם, ואני שמחה שאנחנו עוזרים ותורמים להיכרות עם הסביבה והטבע מסביב״

בסיום האירוע הנפלא נותר להודות: לאלי זיו – קבט המועצה וצוותו על השותפות והסיוע הרב באירוע, לאלי שרירא וצוות התפעול במועצה, לחוגי הסיור של קק״ל בהובלת עומר לביא על הפעילות המדהימה במהלך האירוע,לצוות האחזקה במתנס, לטל ינאי- הפרויקטור של האירוע, לצוות אגף קהילה: הדס קלדרון -מנהלת מתנס נרקיס ומיטל לוגר -מנהלת מתנס קרית חרושת וכן לנערים שהתגייסו לסייע.
נתראה בט"ו בשבט בשנה הבאה!

סגור לתגובות.