סיפור של חורף

מעשה בחמישה אנשים, שניתן לכנותם גיבורים מקומיים, שעשו עימנו חסד וסיפרו לנו כיצד הפכו מכשולים בחייהם לנקודה שמננה מתחילה העשייה.
את כולם פגשנו בערב "סיפור של חורף"

במועדון בכפר יהושוע, שהופק במסגרת אירועי התרבות של המועצה ע"י דליה שלומי. בחוץ היה חורפי וגשום ובפנים, חיממנו את מיתרי הקול ואת הלב.
רחלי שחר, שסיפרה לנו איך פתאום באמצע החיים אחריי שכל רכושה עוקל התחילה מחדש והפכה כל מכשול שעמד בפניה למשהו טוב שהיא נותנת בחזרה,
מירה פחימה, שסיפרה לנו איך מתמודדים עם ילד בעל צרכים מיוחדים ומצליחים לתת לו עצמאות ומסגרת חברתית. מירה הקימה את מועדון "עלי כותרת".
שמוליק יורופסט, בנאדם מרתק ומעורר השראה, רופא שיום אחד הציל מחבל ולמחרת איבד את הראייה כמעט לגמריי בפיגוע קטלני. הוא סיפר לנו כיצד המשיך הלאה בחיים ולא נתן לדיכאון לשתק אותו, ואף חזר לעבוד כרופא באותו בית חולים.
עדי רוזנפלד, שסיפר לנו איך כמעט לגמריי בטעות הפך מפאנצ'ר-מעאכר שמתנדב בער"ן לאיש עסקים מכובד בסין ודיפלומט אהוב על הבריות. אחרי שעשה לביתו, עדי תורם ברוחב לב לקהילה.
ולסיום מוטי קרן סיפר לנו איך בהחלטה של הרגע הפך למטפס הרים והוכיח לנו כמה הכל אפשרי.
את כולם אילאיל קרן ריאיינה בחן ובחדווה ובין סיפור לסיפור היה גם שיר כאמור, כשנושא העונה שבחוץ הוא החיבור. הזמרים כולם מהעמק ועל ההפקה המוזיקלית איך לא – ליאורה בלוך האגדית.
אם לא נכחתם ואתם מעוניינים בעוד תאור, אוכל רק להוסיף כי בין השורות והשירים זרמה אנרגייה של אופטימיות. כי בסוף מגיע האביב.

כתבה: אופיר שלומי

sipur1 סיפור של חורף

sipur3 סיפור של חורף

sipur2 סיפור של חורף
sipur5 סיפור של חורף
sipur4 סיפור של חורף
sipur7 סיפור של חורף
sipur6 סיפור של חורף

One thought on “סיפור של חורף