זהר בדשא

מוזמנים לבקר באתר הבית
הטבות לחברי מועדון – הרשמו דרך האתר
בברכה
צוות "זהר בדשא"
טלפון 04-9897777
דוא"ל zimmers@k1.dalia.org.il
חפשו אותנו גם בפייסבוק
dalia 4 זהר בדשא

"זהר בדשא" אירוח כפרי מונה 25 חדרים בקטגוריות שונות , מרכז כנסים לאירוח כנסים ואירועים , מגוון סדנאות, אירועים וארוחות .
צוות "זהר בדשא" מונה כ- 15 עובדים קבועים – מתוכם שמונה חברי קיבוץ אשר מוצאים את פרנסתם בענף התיירות, בנוסף עובדים במקום סטודנטים וחיילים תושבי הקיבוץ בעבודות שונות, מלצרות וכדומה…

ארוחה בוקר מיוחדות עם פינוקים קולינאריים מהמטבח הביתי של "זהר בדשא". על הבופה מוגשים מבחר סלטים טריים שהוכנו במקום, גבינות בקר וצאן, לחם הבית וריבות ביתיות, שתייה קלה וחמה ועוד הפתעות בהתאם לתפריט היום.
לכל מי שחשקה נפשו לצאת לרגע מהשגרה, מומלץ בחום לפתוח את היום בארוחה בריאה ומשביעה בשילוב טיול במרחבי פארק רמת מנשה. ארוחת הבוקר הידועה שלנו פתוחה לאורחים ולמטיילים באזור ומוגשות כל יום משעה 08:00-10:00 בתאום מראש, 55 ₪ לאדם. במקום מוגשות ארוחת נוספות עם תפריטים מגוונים בהתאם לבקשת הלקוח .

ארוחות נוספות: צהרים; בראנץ'; ערב .בתאום מראש!! מותנה במינימום 20 משתתפים.

[flagallery gid=3 name=Gallery]
"זהר בדשא" בבעלות קיבוץ דליה שוכן ברמת מנשה בלב פארק רמת מנשה –הוא האזור הראשון בארץ שהוכרז והוכר כמרחב ביו ספרי .
המרחב הביוספרי היא שיטת ניהול מוניציפאלית אזורית ששמה דגש על המשך התפתחות האדם בסביבתו, תוך מחויבות גדולה לשמירה על ערכי טבע ונוף ודאגה להעברתם גם לדורות הבאים. לתהליך שותפים המועצה האזורית מגידו ותושבי האזור, יחד עם קק"ל, משרדי ממשלה, החטיבה להתיישבות, יישובים, גופים כלכליים, גופים ירוקים ועוד.

סגור לתגובות.