יקב טוליפ

tulip 1 יקב טוליפ

במקום בו חלומות ותיקים פוגשים תשוקה אמיתית ושאיפה למצוינות יכולים להיוולד רק דברים נפלאים. זה נכון בכל תחומי היצירה. זה נכון כל כך כשמדובר ביין.
יקב טוליפ הוא מקום כזה. אהבתה רבת השנים של משפחת יצחקי לעולם היינות בראה ב-2003 יקב בוטיק שנשא איתו ייעוד: לייצר את היינות הטובים ביותר הניתנים לייצור בישראל ובמקביל, להעניק את התמורה הטובה ביותר למחיר בקרב יינות האיכות.
האתגר התממש במלואו. טוליפ תפס מקום של קבע בחמישייה הראשונה של יקבי ישראל, יינותיו מיוצגים בכל מסעדות העילית, מיוצאים לחו"ל ומתהדרים בפרסים בינלאומיים ובביקורות נלהבות. כך זכה לאחרונה MOSTLY קברנה פרנק של היקב במדליית זהב בתחרות הנחשבת בעולם, VINELIES INTERNATIONALES, וכך עיטרWINE SPECTATOR את הסירה רזרב של טוליפ בציון 92, הגבוה ביותר שהוענק ליין ישראלי במגזין מאז ומעולם.
נועזות ויצירתיות הם סימני ההיכר של תהליך ייצור היין ביקב טוליפ. בגישה הרפתקנית זו נוצר ווייט טוליפ, הבלנד היחיד מסוגו בעולם של סוביניון בלאן וגוורצטרמינר, ואחד מיינות הבוטיק הלבנים המובילים בישראל.
את יין הדגל, בלק טוליפ, בלנד של ארבעה זנים בסגנון בורדו המיושן 30 חודשים בחביות עץ אלון, הקדיש היקב לאוכלוסיה הכי קרובה לליבו: אנשים הסובלים ממוגבלויות. יקב טוליפ שוכן בכפר תקווה שבקרית טבעון, מקום בו חיה קהילה בעלת צרכים מיוחדים, וכל עובדי הייצור ביקב הם תושבי הכפר.
ליין של טוליפ יש נשמה, יש ארומה ויש טעמים שאין לשום יין אחר. כי בחלומות אי אפשר להתחרות.
יקב טוליפ
כפר תקווה
טלפון – 04-9830573, פקס – 04-9830575
tulip@tulip-winery.co.il
חפשו אותנו גם בפייסבוק

[flagallery gid=4 name=Gallery]

סגור לתגובות.