אדלה BISTRO

adela 1 אדלה BISTRO

אומרים שהזמן עושה את שלו, באדלה ביסטרו הזמן עושה את האוכל…
איזור התעשייה הפורח ברמת ישי הוא בית הגידול של הביסטרו המיוחד, המתהדר ביכולת להרכיב ארוחה המותאמת לרגע- מרגע של שקט בבוקר עם קפה מפנק ביד ועד לרגע רומנטי בארוחת ערב זוגית. הסעודה באדלה ביסטרו מורכבת מרגעים וכך גם התפריט העשיר המותאם לכל זמן ומועד.

מהו ביסטרו אתם שואלים? ובכן, הפירוש הלקוני הוא מסעדה לא גדולה, המגישה אוכל פשוט. במקרה של אדלה הייתי אומרת שהמילה ביסטרו מוסיפה את הנופך המהודר לבית קפה- מסעדה הכמעט צרפתי הזה. ברגע שנכנסת לגן הקסום העוטף את הביסטרו אתה שבוי- שבוי במוזיקה, במאכלים, באווירה והשירות האדיב בהחלט לא מזיק.

מעבר לאוכל ערב לחייך, אדלה ביסטרו מציע לנו, קהל הבליינים, שילוב בין אוכל למוסיקה. בימי חמישי בשעה 21:30 הפטיו המקורה הופך לבימת הופעות אינטימית אשר פנים רבות לה¬- אמנים מכל הגילאים, חלקם מוכרים ואהובים וחלקם בדרך להיות נאהבים, עולים על בימת הביסטרו ומנעימים את זמנם של הסועדים.
ההופעות נעות בין כניסה חופשית לכניסה בתשלום סימלי, לעיתים פלוס פינוקים.

ואם חפצתם באירוע רב משתתפים, תוכלו להביא חברים, משפחה וקולגות אל חדרי האירוח המיועדים לאירועים. מחדר בתוך הביסטרו עצמו המיועד לאירועים אינטימיים ועד לאדלה UPSTAIRS המיועד לאירועים גדולים יותר אשר מהווה חלק נפרד מהביסטרו עצמו.

אז תפתחו שעון, ותבחרו לכם רגע מתאים "לקפוץ" לאדלה ביסטרו…
adela 2 אדלה BISTRO

ניתן להתעדכן בלוח ההופעות בתפריט ובפרטים נוספים באתר אדלה ביסטרו
להזמנות ובירורים- 04-9535358

סגור לתגובות.