מסע של ריפוי דרך הגוף – איך יצאתי לרקוד לחופשי – דליה הרפז

event545 מסע של ריפוי דרך הגוף   איך יצאתי לרקוד לחופשי   דליה הרפז
לפני 20 שנה נרשמתי לאוניברסיטת חיפה ללימודי פסיכולוגיה, כי רציתי להעמיק עם אנשים בקשיים שלהם ולמצוא להם תקווה. טוב, נכון, רציתי גם להעמיק בקשיים של עצמי ולמצוא לי תקווה.

בכל אופן, אחרי חודשיים של ישיבה וחרישת ספרי מבוא וסטטיסטיקה באוניברסיטה הרגשתי לכודה בסבל וכבדות של הגוף שלי ורציתי למות כשדמיינתי עצמי כך, עוד הרבה שנים…

חברה המליצה לי ללכת למטפלת שמאבחנת דרך כף הרגל ומטפלת במגע ותנועה, בשם מיכל ציטרון [שלימים הפכה למיכל קהת]. הלכתי אליה והאבחון שלה היה קולע, חודר, מרגש ומשחרר, היא הקסימה אותי בחופש ובחוכמה והציעה לי ללמוד את שיטת "גרינברג" לריפוי דרך הגוף.

בבת אחת התעוררתי, נזכרתי שכל חיי חלמתי את עצמי חופשייה בתנועה ובגוף, ובמקום זאת הנה אני כבולה בגוף כבד ועם הרבה תסכול ומנסה להפעיל רק את הראש במנותק מהגוף ו…התחלתי את מסע הריפוי דרך הגוף שהפך למסע חיי.

למדתי אבחון דרך כף הרגל, טיפול ברפלקסולוגיה בטכניקות מגע ובתנועה מודעת, כשהסקרנות והלב מוליכים אותי להעמיק עוד ועוד בריפוי המופלא האפשרי דרך הגוף. אחד הדברים היפים שהריפוי דרך הגוף נתן לי במתנה הוא לממש את אהבתי לרקוד.

אני הייתי ילדה בינונית כזו… בגובה ורוחב ובביצועים הגופניים, גם לא בדיוק מלכת הכיתה, מין באמצע כזו, לא יפה ולא מכוערת ותמיד חלמתי להיות קלילת תנועה, מקסימה ונהדרת. בחלומותיי התעמלתי ורקדתי בקלילות ובמציאות התאמצתי בהצלחה בינונית ובגוף בינוני. בתור נערה כבר הייתי "מלאה", "חמודה" ובתור בוגרת נהייתי אישה "נעימה" "שאפשר לסמוך עליה" אתם יכולים להבין שלא הרגשתי בנוח עם הגוף שלי וזה התבטא בחוויה שלי ובמראה שלי.

מסע הריפוי דרך הגוף חיבר אותי לרצונות העמוקים שלי ולחלום הישן הזה לרקוד בקלילות ולהרגיש קסומה וגם הפיח בי אומץ לבצע אותם ונתן לי דרך וכלים להשתפר כל הזמן. עם הריפוי דרך הגוף הצלחתי לרקוד, ללמד, להופיע בלהקה ובמופעי סולו והשתלמתי אצל מורות שונות בסדנאות ושיעורים.
המשכתי לחפש את הריפוי בתוך עולם ריקודי הבטן והגעתי לאורלי פורטל, מורה מופלאה שאצלה נשארתי ללמוד 6 שנים את הטכניקה העתיקה של ריפוי נשי בתנועה ובריקוד במעגל תוך טלטול ושחרור נפשי וגופני, טכניקה עתיקה שנשים העבירו לנשים מדור לדור.

היום אני מעבירה הלאה לנשים את החיבור המופלא בין ריקוד וריפוי.

אני מטפלת בנשים דרך הגוף כפי שלמדתי, אבחון מעמיק, רפלקסולוגיה מגע ותנועה ואני מעבירה קבוצות של ריקודי בטן לנשמה.
לזמני הסדנאות ולפרטים על הקורסים
אני מאחלת לכן באשר תהיו ריפוי ואושר
דליה

סגור לתגובות.