תטא הילינג – ענת הירש

אני רוצה להזמין אתכם באהבה גדולה לסדנת תטא הילינג מתחילים
סדנא של שלושה ימים קסומים ! סדנא שמשנה חיים!

אז מה זה תטא הילינג?
האם קרה לכם פעם שהגיעו אליכם תובנות מדהימות ברגעים הקטנים והמיוחדים שבין שינה לערות,
אך חמקו להן מיד עם ההתעוררות המלאה? זה לא במקרה. ברגעים הללו אנו נמצאים בגלי תטא. גלי תטא, הם גלי מוח איטיים. כשאנו נמצאים בגלי תטא ה"לא מודע" שלנו זמין עבורנו ואנו יכולים לזהות מה חוסם את החיים שלנו. לא רק זהות אלא גם לשחרר!!
13457188 תטא הילינג   ענת הירש
בקורס נלמד להכנס לגלי תטא, לזהות אמונות החוסמות אותנו, לשלוף אותן ולהחליפן באמונות המשרתות אותנו וכל זאת בקלות בפשטות וללא מאמץ. בנוסף נראה כיצד אפשר ללמד את עצמינו רגשות החסרים לנו ולהתחיל להשתמש בהם בחיים באופן מידי (רגשות כגון ערך עצמי, אהבת אם, שמחת חיים ועוד)

אחד הדברים ששבו את ליבי בשיטה הזו הינה הקלות המדהימה בה ניתן לעזור לעצמי ולאחרים. כמה קל לשחרר כאב ראש, גב או כל כאב אחר, לשחרר קצרים במערכות יחסים עם בן זוג, ילדים, משפחה עבודה או חברים ולזמן לתוך החיים שלנו שפע, שמחה, הצלחה ואהבה וכל זאת בקלות ובפשטות מדהימים!! נלמד לפגוש שוב את החושים האינטואיטיביים שלנו, לפתוח אותם, לחדד אותם ולהקשיב להם. נלמד לרפא את עצמינו ואת הסובבים אותנו ללא מאמץ מתוך חיבור מלא ועוצמתי לאנרגיית הבריאה.

• מחפשים כלי לעזרה עצמית שיאפשר לכם לקחת שליטה על איכות החיים שלכם?
• סובלים מבעיה בריאותית או רגשית ומחפשים פתרון שונה?
• מרגישים שיש לכם חסימה בזוגיות, קריירה, מערכות יחסים, בריאות או תחום אחר בחיים שלכם?
• רוצים להתחבר לתדר רוחני גבוה, לנקות את החיים שלכם מצער סבל חולי ומחסור וללמד את עצמכם ליצור מציאות חיים חדשה עבור עצמכם והקרובים לכם?

הגעתם למקום הנכון!! תטא הילינג שינה לי ולאלפים רבים של אנשים את החיים. אני מזמינה אתכם לבוא ולשנות גם את החיים שלכם, בסוף שבוע של למידה, ריפוי והנאה!!

על ענת הירש
ענת באה מעולם העסקים. הינה בעלת תואר שני במנהל עסקים, מנהלת, יועצת ארגונית, ומאמנת אישית ועסקית . לפני 9 שנים, ענת עשתה שינוי בחיים, הקימה עסק מהבית בתחום של מוצרי אלוורה ובריאות ובמקביל למדה להיות מטפלת אנרגטית. לפני כשנתיים פגשה את התטא הילינג והתאהבה! מאז היא מלווה אנשים ליצירת פריצת דרך בחיים שלהם, לבריאות, חירות ושפע, מטפלת ומורה לתטא הילינג. היא מביאה עימה נסיון רב כמורה, מאמנת ומטפלת ויודעת להוביל קבוצות ויחידים בדרך השינוי, הריפוי והצמיחה וכל זאת עם הרבה הרבה אהבה!

לפרטים נוספים והרשמה:
ענת הירש
מורה ומטפלת בתטא הילינג

הכנסו לאתר שלי
054-4607209
anat@anat-hirsch.co.il

סגור לתגובות.