הכדורשת בטבעון עולה עולה

297 הכדורשת בטבעון עולה עולה

הכדורשת בטבעון עולה עולה

"מעופפות טבעון" קבוצת הכדורשת נשים של רשת המתנ"סים קרית טבעון , המובילה בעמק ובצפון, תחת אימונו של מורן מי-רום, סיימה את עונת המשחקים במסגרת

איגוד הכדורשת הישראלי מחוז צפון במקום השני והמכובד כמו-כן במשחקי הארצית במקום החמישי. ללא ספק זוהי עליית מדרגה מהעונה שעברה בה רק החלה הקבוצה את דרכה תחת חסותו של מתנ"ס ק. טבעון ובעידודה של שרון טל ברנע מנהלת מח' הספורט.

"המאבק לא היה קל העונה, קבוצות מתחזקות כל העת ומשכללות את סגנון משחקן, אך הצבנו לעצמנו מטרה להתברג גבוה בצמרת הליגה הצפונית ועמדנו במשימה" אמרה לכתבנו דורית אייזיק שחקנית, מאמנת ומנהלת את ענף הכדורשת בטבעון    ועוד הוסיפה "אנו מסתכלות קדימה ומכוונות גבוה יותר, יש לנו שחקניות נהדרות אך אנו זקוקות לחיזוק ולשם כך קוראות לנשים בעלות רקע במשחקי כדור ואוהבות את אווירת המשחק הקבוצתי להצטרף אלינו ויחד ליהנות ממשחק חברתי, ספורטיבי ומלהיב" מסכמת דורית.

נשים גם ללא כושר גופני גבוה או רקע במשחקי כדור מוזמנות להצטרף לקבוצות השונות הצצות כפטריות אחר הגשם בישובים השונים בסביבה, בשנה הקרובה תפתח מטעם איגוד הכדורשת הישראלי "ליגת העמק" שתקרא לכל הקבוצות החדשות להצטרף וליהנות מחוויית משחקים מאתגרת ומהנה.

מחלקת ספורט קריית טבעון
298 הכדורשת בטבעון עולה עולה

ספורט בעמק

סגור לתגובות.